Privātums un sīkdatnes


Mēs lietojam sīkdatnes, lai atbalstītu modernas iespējas, kā pieteikšanās sistēmā un rakstu kopīgošana. Lūdzu, ieslēdziet sīkdatņu izmantošanu, lai pilnībā izbaudītu vietnes iespējas. Pārlūkojot mūsu vietni ar aktivizētām sīkdatnēm, Jūs piekrītat to lietošanas noteikumiem. Lai uzzinātu vairāk, pārskatiet mūsu sniegto informāciju.

Informācija par sīkdatnēm
SIA “Latvia Tours” ir stingra privātuma politika. Mēs esam apņēmušies būt pārredzami saistībā ar tehnoloģijām, kuras lietojam, un zemāk esošā informācija norāda, kā mēs lietojam sīkdatnes kad Jūs apmeklējat mūsu vietni www.latviatours.lv.

Kas ir sīkdatne?
Sīkdatne ir mazs teksta fails, ko vietne caur Jūsu pārlūkprogrammu saglabā Jūsu datorā. Visām sīkdatnēm ir derīguma termiņš, kas nosaka cik ilgi tās glabāsies Jūsu datora atmiņā. Šis termiņš var būt nenoteikts. Sīkdatnes var noņemt divos veidos: automātiski, līdz ar derīguma termiņa beigšanos, vai manuāli, kad Jūs to izdzēšat. Zemāk tekstā mēs esam iekļāvuši norādījumus, lai palīdzētu Jums saprast kādas sīkdatnes mēs lietojam.

Vai “Latvia Tours/Lidot.lv” lieto sīkdatnes?
Jā, lai nodrošinātu mājaslapas efektivitāti.

Kādas sīkdatnes “Latvia Tours/Lidot.lv” lieto un kāpēc?
Mēs lietojam dažādas sīkdatnes dažādu iemeslu dēļ.
Sesijas sīkdatnes – šīs ir īslaicīgas sīkdatnes, kas saglabājas (un tiek automātiski izdzēstas) tiklīdz Jūs aizverat savu pārlūkprogrammu. Mēs lietojam sesijas sīkdatnes, lai atļautu pieeju noteiktam vietnes saturam un lietām, kurām varat piekļūt tikai piesakoties sistēmā.
Pastāvīgās sīkdatnes – šīs parasti ir ilglaicīgas sīkdatnes, kas saglabājas Jūsu pārlūkprogrammā līdz derīguma termiņa beigām, vai līdz tās tiek manuāli izdzēstas. Mēs lietojam pastāvīgās sīkdatnes, lai saglabātu pieteikšanās informāciju, kas ļauj reģistrētiem lietotājiem atgriezties vietnē bez atkārtotas pieteikšanās sistēmā. Pastāvīgās sīkdatnes lietojam arī, lai noteiktu lietotāju paradumus, kas mums ļauj uzlabot mūsu vietni. Šī informācija ir anonīma – kad mēs pārlūkojam statistikas datus, mēs neredzam personiski identificējošu informāciju.

Ar kādām vēl sīkdatnēm es varētu saskarties “Latvia Tours/Lidot.lv”?
Vietnē ir arī ierobežotas trešo personu sīkdatnes. Šīs sīkdatnes var būt gan sesijas, gan pastāvīgās un tās ir izvietojušas citas juridiskās personas. Piemēram, mēs pašreiz atļaujam:
Sociālo kopīgošanu – tā atļauj Jums dalīties ar mūsu rakstiem, izmantojot dažādus sociālos tīklus, kā Facebook vai Twitter.
Apmeklētāju statistikas ievākšanu – mēs izmantojam tādus pakalpojumus kā Google Analytics, lai zinātu cik daudz apmeklētāju pārlūko mūsu vietni un kuras lapas ir populāras. Tas mums ļauj uzlabot mūsu vietnes efektivitāti. Personiski identificējoša informācija netiek saglabāta un vietnes lietojuma paradumi vienmēr tiek apskatīti kopumā (un anonīmi).
Citām funkcijām – mēs izmantojam dažādus reklāmas nodrošinātājus, ieskaitot Google Analytics/Doubleclick. Šie pakalpojumi izmanto sīkdatnes, lai kontrolētu reklāmas biežumu un atrastu pareizo mērķauditoriju pēc noteikta tipa vai ģeogrāfiskās atrašanās vietas.

Vai “Latvia Tours/Lidot.lv” lieto tā saucamo “uzbāzīgo” sīkdatni?
Nē. Mēs nelietojam atgrieztās mērķauditorijas (re-targeting) vai flash sīkdatnes, vai jebkāda cita veida sīkdatnes, kas var pārtvert personiski identificējošu informāciju.

Vai “Latvia Tours/Lidot.lv” izmanto sīkdatnes, lai pārdotu klientu informāciju?
Nē.

Kās es varu izdzēst vai bloķēt sīkdatnes?
Ja vēlaties izdzēst vai bloķēt sīkdatnes, Jūs to varat izdarīt jebkurā laikā caur Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumiem. Piemēru varat apskatīt www.allaboutcookies.org/manage-cookies.

Vai vietne darbosies, ja es bloķēšu sīkdatnes?
Jūs varat pārlūkot “Latvia Tours/Lidot.lv” vietni ar bloķētām sīkdatnēm, tomēr dažas darbības var nestrādāt. Piemēram, “Dalīties” vai “Man patīk” nestrādās, ja vien neatbloķēsiet sīkdatnes.

Aviosabiedrības:
airBalticLufthansa AeroflotRusline KLM Royal Dutch AirlinesLOT Polish Airlines Air MauritiusUkraine International Airlines Scandinavian Airlines Air Namibia
Aviobiļetes uz reģioniem:
ĀfrikaĀzija DienvidamerikaEiropa Karību reģions Okeānija Tuvie Austrumi Ziemeļamerika
Aviobiļetes uz valstīm:
AndoraASVAustrālijaAustrijaBeļģijaBrazīlijaBulgārijaČehijaDānijaDienvidāfrikaDienvidkoreja FrancijaGrieķijaGruzijaHorvātijaIgaunijaIndijaIndonēzijaIrānaĪrijaIslandeItālija IzraēlaJamaikaJapānaJaunzēlandeJordānijaKabo VerdeKanādaKataraKenijaĶīnaKipra KrievijaKubaLatvijaLielbritānijaLietuvaMalaizijaMaldivu salasMaltaMaurīcijaMelnkalneMonako NamībijaNīderlandeNorvēģijaPolijaPortugālePuertorikoSeišelasSingapūraSlovākijaSlovēnijaSomija SpānijaŠrilankaŠveiceTaizemeTurcijaUkrainaUngārijaUzbekistānaVācijaZviedrija
Aviobiļetes uz pilsētām:
Aviobiļetes uz AmsterdamuAviobiļetes uz AtēnāmAviobiļetes uz BangkokuAviobiļetes uz BarselonuAviobiļetes uz Dubaiju Aviobiļetes uz DubrovnikuAviobiļetes uz GēteborguAviobiļetes uz HelsinkiemAviobiļetes uz KijevuAviobiļetes uz Losandželosu Aviobiļetes uz MaskavuAviobiļetes uz MinskuAviobiļetes uz NicuAviobiļetes uz ŅujorkuAviobiļetes uz Odesu Aviobiļetes uz OrlandoAviobiļetes uz ParīziAviobiļetes uz PekinuAviobiļetes uz PuketuAviobiļetes uz Reikjavīku Aviobiļetes uz RovaniemiAviobiļetes uz SalonikiemAviobiļetes uz ŠanhaijuAviobiļetes uz SeuluAviobiļetes uz Stavangeru Aviobiļetes uz TamperiAviobiļetes uz TbilisiAviobiļetes uz TorontoAviobiļetes uz VaršavuAviobiļetes uz Venēciju