Laimē dāvanu kartes Lufthansa aviobiļetes iegādei!Sadarbībā ar aviokompāniju Lufthansa, piedalies Lidot.lv loterijā un laimē dāvanu karti 175 EUR vērtībā Lufthansa aviobiļetes iegādei! Laika periodā no 14.10. līdz 13.11.2015. pērc Lufthansa lidojumu www.lidot.lv vismaz par 100 EUR un laimē 175 EUR vērtu dāvanu karti Lufthansa aviobiļetes iegādei.


Laimē balvu ar izvēles iespējam! 175 EUR vērtībā Tu vari nokļūt modes un kultūras metropolē Diseldorfā, izmēģināt, vai Šveices pulksteņi tik tiešām ir tik unikāli un precīzi vai arī palutināt garšas kārpiņas ar šokolādīgo Sacher torti kādā no Vīnes beķerejām. Ir vēl tik daudz iespēju. Piedalies un izvēle ir tavā ziņā!

Meklē lidojumus šeit: Lufthansa


Loterijas noteikumi:
1) Loteriju organizē Latvia Tours SIA, reģistrācijas Nr. 40003404807, juridiskā adrese – Aspazijas bulv. 24-10, Rīga, LV-1050, Latvija.
2) Loterija norisēs Latvijas Republikas teritorijā
3) Loterija sāksies 2015. gada 14. oktobrī un beigsies 2015. gada 13. novembrī.
4) Laimestu fonds – 4 dāvanu kartes Lufthansa aviobiļetes iegādei, katra 175 EUR vērtībā. Kopējā dāvanu karšu vērtība 700 EUR.
5) tiek piedāvātas četras balvas, vidēji portālā tiek veiktas 100 rezervācijas periodā, tātad izredzes ir 4 pret 100 katrai balvai.
6) loterijā piedalīsies klienti, kas laika posmā no 14.10.2015 – 12.11.2015. būs rezervējuši un apmaksājuši aviokompānijas “Lufthansa” aviobiļeti vērtībā ne mazāk kā 100 EUR, tūrisma aģentūras “Latvia Tours” tiešsaistes rezervēšanas vietnē www.lidot.lv un apmaksājuši pirkumu ar kredītkarti tiešsaistē, ar bankas pārskaitījumu vai Tūrisma Aģentūras Latvia Tours birojos: Aspazijas bulvāri 24, Rīgā, Marijas ielā 13, Rīgā, Valdemāra ielā 33, Rīgā, Lielā iela 11, Liepāja, Ganību iela 8, Ventspils, Pasta iela 37, Jēkabpils. Loterijas izlozei nepieciešamā informācija par pirkuma veidu, datumu, summu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju tiek ievadīta lidojuma rezervācijas veikšanas brīdī.
7) Ar piedalīšanos loterijā saistītie loterijas dalībnieka izdevumi ir dalībnieka izdevumi par aviobiļeti.
8) Dokuments, kas apliecina dalību loterijā, ir aviobiļete. Biļetei jābūt iegādātai un pilnībā apmaksātai laika posmā no 2015. gada 14. oktobrim līdz 12. novembrim.
9) Tiks apkopotas visas biļetes, kas rezervētas un apmaksātas laika posmā no 2015. gada 14. oktobra līdz 12. novembrim, ceļojumu aģentūras direktore Ieva Keiša, projekta vadītāju klātbūtnē, 2015. gada 13. novembrī plkst. 10.00, Aspazijas bulvārī 24. 5. stāvā, neredzot biļetes īpašnieka personas datus, izlozēs  četras biļetes, kuras katrs īpašnieks saņems “Latvia Tours” dāvanu karti 175 EUR vērtībā aviokompānijas Lufthansas aviobiļetes iegādei.
10) loterijā laimējusī persona tiks informēta par laimestu telefoniski, e - pasta formā, kā arī, informācija tiks publicēta sociālajos tīklos Facebook.com, draugiem.lv un Lidot.lv mājas lapā. Uzvarētājs tiks informēts ne vēlāk kā līdz 2015. gada 13. novembrim.
11) Persona, kas būs laimējusi balvu, varēs to saņemt Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, iepriekš piezvanot pa tālruni 67085087, nekādas papildus izmaksas tas neradīs;
12) laimestu būs iespējams saņemt līdz 2015. gada 30. novembrim.
13) Gadījumā, ja radīsies kādas pretenzijas tad tās iesniedzamas pēc adreses Ievai Keišai, SIA “Latvia Tours”, Aspazijas 24-10, Rīgā, LV-1050 24 mēnešus pēc loterijas beigu datuma, pretenzijas tiks izskatītas 10 darba dienu laikā, likumā noteiktajā kārtībā.
14) Loterijā var piedalīties personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.
15) Ar loterijas noteikumiem būs iespējams iepazīties interneta vietnē www.lidot.lv
16) Loterijas atļaujas numurs: 7929
Aviosabiedrības:
airBalticKLM Royal Dutch Airlines LufthansaRusline LOT Polish AirlinesAir Mauritius Ukraine International AirlinesScandinavian Airlines Aeroflot Air Namibia
Aviobiļetes uz reģioniem:
ĀfrikaĀzija DienvidamerikaEiropa Karību reģions Okeānija Tuvie Austrumi Ziemeļamerika
Aviobiļetes uz valstīm:
AndoraASVAustrālijaAustrijaBeļģijaBrazīlijaBulgārijaČehijaDānijaDienvidāfrikaDienvidkoreja FrancijaGrieķijaGruzijaHorvātijaIgaunijaIndijaIndonēzijaIrānaĪrijaIslandeItālija IzraēlaJamaikaJapānaJaunzēlandeJordānijaKabo VerdeKanādaKataraKenijaĶīnaKipra KrievijaKubaLatvijaLielbritānijaLietuvaMalaizijaMaldivu salasMaltaMaurīcijaMelnkalneMonako NamībijaNīderlandeNorvēģijaPolijaPortugālePuertorikoSeišelasSingapūraSlovākijaSlovēnijaSomija SpānijaŠrilankaŠveiceTaizemeTurcijaUkrainaUngārijaUzbekistānaVācijaZviedrija
Aviobiļetes uz pilsētām:
Aviobiļetes uz AmsterdamuAviobiļetes uz BangkokuAviobiļetes uz DubaijuAviobiļetes uz Helsinkiem Aviobiļetes uz KijevuAviobiļetes uz LosandželosuAviobiļetes uz Maskavu Aviobiļetes uz MinskuAviobiļetes uz ŅujorkuAviobiļetes uz Orlando Aviobiļetes uz ParīziAviobiļetes uz PekinuAviobiļetes uz Puketu Aviobiļetes uz RovaniemiAviobiļetes uz ŠanhaijuAviobiļetes uz Seulu Aviobiļetes uz StavangeruAviobiļetes uz TorontoAviobiļetes uz Varšavu