Laimē aviobiļeti uz Ņujorku!
Liels paldies visiem, kas piedalījās Lidot.lv loterijā. Svinīgi paziņojam, ka laimīgais uzvarētājs, kas savā īpašumā iegūst Aeroflot aviobiļeti uz Ņujorku, ir Vilnis Klucis, rezervācijas Nr. 32V8DX. Apsveicam! Lidot.lv novēl brīnisķīgu un atmiņā paliekošu ceļojumu uz Ņujorku.


Sadarbībā ar aviokompāniju Aeroflot, piedalies Lidot.lv loterijā un laimē aviobiļeti uz Ņujorku! Laika periodā no 24.09. līdz 26.10.2015. pērc Aeroflot lidojumu www.lidot.lv vismaz par 200 EUR un laimē dāvanu karti aviobiļetes iegādei uz Ņujorku.

Iepazīsti Manhetenas vietas, kas redzamas slavenās filmās un darbos, nogaršo autentisko Ņujorkas siera kūku vai klātienē vēro Ņujorkas "Knicks" basketbola spēli.
Tas ir tik vienkārši – piedalies Lidot.lv loterijā un sāc plānot ceļa somas saturu jaunam galamērķim! Starp citu, aicinām piebremzēt ar apģērba saturu, jo Ņujorka visiem ir labi zināma kā modes metropole.

Meklē lidojumus: http://www.lidot.lv/lv/aviosabiedriba/aeroflot.html


Loterijas noteikumi:
1) Loteriju organizē Latvia Tours SIA, reģistrācijas Nr. 40003404807, juridiskā adrese – Aspazijas bulv. 24-10, Rīga, LV-1050, Latvija.
2) Loterija norisēs Latvijas Republikas teritorijā
3) Loterija sāksies 2015. gada 24. septembrī un beigsies 2015. gada 26. oktobrī.
4) Laimestu fonds – Dāvanu karte aviobiļetes iegādei uz Ņujorku ar Aeroflot, vērtība 700 EUR.
5) Tiek piedāvāta viena balva, vidēji portālā tiek veiktas 80 Aeroflot rezervācijas dienā, tātad par izredzes ir 1 pret 80.
6) Loterijā piedalīsies klienti, kas laika posmā no 24.09.2015 –25.10.2015. būs rezervējuši un apmaksājuši aviokompānijas “Aeroflot” aviobiļeti vērtībā ne mazāk kā 200 EUR, tūrisma aģentūras “Latvia Tours” tiešsaistes rezervēšanas vietnē www.lidot.lv un apmaksājuši pirkumu ar kredītkarti tiešsaistē, ar bankas pārskaitījumu vai Tūrisma Aģentūras Latvia Tours birojos: Aaspazijas bulvāri 24, Rīgā, Marijas ielā 13, Rīgā, Valdemāra ielā 33, Rīgā, Lielā iela 11, Liepāja, Ganību iela 8, Ventspils, Pasta iela 37, Jēkabpils. Loterijas izlozei nepieciešamā informācija par pirkuma veidu, datumu, summu, dalībnieka vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju tiek ievadīta lidojuma rezervācijas veikšanas brīdī.
7) Ar piedalīšanos loterijā saistītie loterijas dalībnieka izdevumi ir dalībnieka izdevumi par aviobiļeti.
8) Dokuments, kas apliecina dalību loterijā, ir aviobiļete. Biļetei jābūt iegādātai un pilnībā apmaksātai laika posmā no 2015. gada 24. septembrim līdz 25. oktobrim.
9) Tiks apkopoti visas biļetes, kas rezervētas un apmaksātas laika posmā no 2015. gada 24. septembra līdz 25. oktobrim, ceļojumu aģentūras direktore Ieva Keiša, projekta vadītāju klātbūtnē, 2015. gada 26. oktobrī plkst. 10.00, Aspazijas bulvārī 24. 5. stāvā, neredzot biļetes īpašnieka personas datus, izlozēs  vienu biļeti, kuras īpašnieks saņems “Latvia Tours” dāvanu karti 700 EUR vērtībā aviokompānijas Aeroflot aviobiļetes uz :Nujorku iegādei.
10) Loterijā laimējusī persona tiks informēta par laimestu telefoniski, e pasta formā, kā arī, informācija tiks publicēta sociālajos tīklos Facebook.com., draugiem .lv un Lidot.lv mājas lapā. Uzvarētājs tiks informēts ne vēlāk kā līdz 2015. gada 26. oktobrim.
11) Persona, kas būs laimējusi balvu, varēs to saņemt Aspazijas bulvārī 24, Rīgā, iepriekš piezvanot pa tālruni 67085087, nekādas papildus izmaksas tas neradīs;
12) Laimestu būs iespējams saņemt līdz 2015. gada 31. oktobrim.
13) Gadījumā, ja radīsies kādas pretenzijas tad tās iesniedzamas pēc adreses Ievai Keišai, SIA “Latvia Tours”, Aspazijas 24-10, Rīgā, LV-1050 24 mēnešus pēc
loterijas beigu datuma, pretenzijas tiks izskatītas 10 darba dienu laikā, likumā noteiktajā kārtībā.
14) Loterijā var piedalīties personas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu.
15) Ar loterijas noteikumiem būs iespējams iepazīties interneta vietnē www.lidot.lv
16) Loterijas atļaujas numurs: 7886

Aviosabiedrības:
airBalticLufthansa AeroflotRusline KLM Royal Dutch AirlinesLOT Polish Airlines Air MauritiusUkraine International Airlines Scandinavian Airlines Air Namibia
Aviobiļetes uz reģioniem:
ĀfrikaĀzija DienvidamerikaEiropa Karību reģions Okeānija Tuvie Austrumi Ziemeļamerika
Aviobiļetes uz valstīm:
AndoraASVAustrālijaAustrijaBeļģijaBrazīlijaBulgārijaČehijaDānijaDienvidāfrikaDienvidkoreja FrancijaGrieķijaGruzijaHorvātijaIgaunijaIndijaIndonēzijaIrānaĪrijaIslandeItālija IzraēlaJamaikaJapānaJaunzēlandeJordānijaKabo VerdeKanādaKataraKenijaĶīnaKipra KrievijaKubaLatvijaLielbritānijaLietuvaMalaizijaMaldivu salasMaltaMaurīcijaMelnkalneMonako NamībijaNīderlandeNorvēģijaPolijaPortugālePuertorikoSeišelasSingapūraSlovākijaSlovēnijaSomija SpānijaŠrilankaŠveiceTaizemeTurcijaUkrainaUngārijaUzbekistānaVācijaZviedrija
Aviobiļetes uz pilsētām:
Aviobiļetes uz AmsterdamuAviobiļetes uz AtēnāmAviobiļetes uz BangkokuAviobiļetes uz BarselonuAviobiļetes uz Dubaiju Aviobiļetes uz DubrovnikuAviobiļetes uz GēteborguAviobiļetes uz HelsinkiemAviobiļetes uz KijevuAviobiļetes uz Losandželosu Aviobiļetes uz MaskavuAviobiļetes uz MinskuAviobiļetes uz NicuAviobiļetes uz ŅujorkuAviobiļetes uz Odesu Aviobiļetes uz OrlandoAviobiļetes uz ParīziAviobiļetes uz PekinuAviobiļetes uz PuketuAviobiļetes uz Reikjavīku Aviobiļetes uz RovaniemiAviobiļetes uz SalonikiemAviobiļetes uz ŠanhaijuAviobiļetes uz SeuluAviobiļetes uz Stavangeru Aviobiļetes uz TamperiAviobiļetes uz TbilisiAviobiļetes uz TorontoAviobiļetes uz VaršavuAviobiļetes uz Venēciju