Kā rezervēt biļeti?

 Lai iegādātos aviobiļetes, lūdzu aizpildiet prasīto informāciju: 

Aviobiļete (vienā virzienā, turp- atpakaļ) -  norādiet, vai vēlaties lidot vienā virzienā, vai turp un atpakaļ.

No - atzīmējiet pilsētu no kuras sāksies lidojums: Viļņa, Rīga vai jebkura cita pilsēta.

Uz - norādiet pilsētu, uz kuru vēlaties doties. Pilsētas nosaukums jāuzrāda angļu valodā, piem., Copenhagen, Stockholm. Ja neesiet drošs par pareizrakstību – izmantojiet meklētāju, kas apzīmēts ar globusa simbolu.

Izlidošana/Atgriešanās – uzrādiet vēlamos ielidošanas un izlidošanas datumus, kuros Jums nepieciešama aviobiļete. Jūsu ērtībai izmantojams arī kalendārs.

Klase - izvēlieties Jums vēlamo lidojuma klasi – ekonomisko vai biznesa.

Pasažieri - norādiet pasažieru skaitu un vecumu. Zīdaiņi, kuri nav sasnieguši 2 gadu vecumu, ceļo bez atsevišķas sēdvietas.

Meklēšana - tiek piedāvātas trīs dažādas aviobiļetes meklēšanas iespējas. Bet ir noteikti virzieni, kur sistēma dažkārt  Jums nedos iespēju izvēlēties vienu vai otru meklēšanas iespēju.

  • Zemākā cena (norādītajos datumos) piedāvā vairāk nekā 100 lidojumu variantus uz izvēlēto galamērķi izvēlētajos datumos, kuros Jūs variet iegādāties aviobiļetes. Ir iespējams izvēlēties piemērotāko variantu pēc cenas, vai pēc pārsēšanos skaita. Šis meklētājs izmantojams sarežģītākiem un tālākiem lidojumiem. Aviobiļetes cenas tiek parādītas ar nodokļiem un pakalpojuma maksām.
  • Zemākā cena - lētākās aviobiļetes cenas meklētājs (+/- 3 vai 7 dienas) īpaši izdevīgs, ja svarīga ir viszemākā pieejamā aviobiļetes cena, un, ja var izvēlēties lidojumu datumus +/- 7 dienu robežās. Šis meklētājs piedāvā visus tiešos reisus no Rīgas (izņemot uz Tamperi un Liverpūli). Informācija par tiešajiem lidojumiem no Rīgas ir atrodama šeit. Aviobiļetes cena sākumā tiek uzrādīta bez nodokļiem un servisa maksām. Tas ir saistīts ar lielo informācijas apjomu, kas jāapstrādā, pārbaudot katru variantu 14 dienu intervālā. Ja tiktu rēķinātas klāt lidostu nodevas, katrs Jūsu pieprasījums tiktu apstrādāts 5 minūtes. Lidostu nodevas Eiropas maršrutiem var svārstīties no €45-75 tiešajiem reisiem, no €75-120 LVL lidojumiem ar pārsēšanos, no €180-400 starpkontinentālajiem lidojumiem.
  • Lidojumu saraksts (Timetables) piedāvā visus iespējamos savienojumus bez cenām, izmantojama galvenokārt informācijas iegūšanai.
 
Aviosabiedrības:
airBalticLufthansa Turkish AirlinesFinnair BelaviaKLM Royal Dutch Airlines LOT Polish AirlinesUkraine International Airlines Scandinavian Airlines Aeroflot
Aviobiļetes uz reģioniem:
ĀfrikaĀzija DienvidamerikaEiropa Karību reģions Okeānija Tuvie Austrumi Ziemeļamerika
Aviobiļetes uz valstīm:
AndoraASVAustrālijaAustrijaBeļģijaBrazīlijaBulgārijaČehijaDānijaDienvidāfrikaDienvidkoreja FrancijaGrieķijaGruzijaHorvātijaIgaunijaIndijaIndonēzijaIrānaĪrijaIslandeItālija IzraēlaJamaikaJapānaJaunzēlandeJordānijaKabo VerdeKanādaKataraKenijaĶīnaKipra KrievijaKubaLatvijaLielbritānijaLietuvaMalaizijaMaldivu salasMaltaMaurīcijaMelnkalneMonako NamībijaNīderlandeNorvēģijaPolijaPortugālePuertorikoSeišelasSingapūraSlovākijaSlovēnijaSomija SpānijaŠrilankaŠveiceTaizemeTurcijaUkrainaUngārijaUzbekistānaVācijaZviedrija
Aviobiļetes uz pilsētām:
Aviobiļetes uz AmsterdamuAviobiļetes uz BangkokuAviobiļetes uz DubaijuAviobiļetes uz Helsinkiem Aviobiļetes uz KijevuAviobiļetes uz LosandželosuAviobiļetes uz Maskavu Aviobiļetes uz MinskuAviobiļetes uz ŅujorkuAviobiļetes uz Orlando Aviobiļetes uz ParīziAviobiļetes uz PekinuAviobiļetes uz Puketu Aviobiļetes uz RovaniemiAviobiļetes uz ŠanhaijuAviobiļetes uz Seulu Aviobiļetes uz StavangeruAviobiļetes uz TorontoAviobiļetes uz Varšavu