Bagāžas pārvadāšana

Latvia Tours, sadarbībā ar jaunāko loģistikas pakalpojumu sniedzēju Igaunijā Shipitwise, jūsu ceļošanu padarīs vēl ērtāku. Jums vairs nebūs vajadzības staipīt līdzi aktīvajai atpūtai paredzēto inventāru, kā, piemēram, golfa piederumus, slēpes, velosipēdu, vēja dēli vai motociklu, komandējumos nepieciešamo bagāžu - preces gadatirgiem vai paraugus. Šo problēmu var atrisināt ar pāris peles klikšķiem!

Kā tas darbojas?
Shipitwise sistēma ir savienota ar simtiem loģistikas pakalpojumu sniedzējiem, no kuriem tiek izvēlēts labākais loģistikas risinājums, lai piegādātu jūsu bagāžu līdz galamērķim droši un ērti. Jebkura bagāža tiek apdrošināta. 
Shipitwise platforma jums nekavējoties uzrādīs bagāžas transportēšanas izmaksas uz Igauniju, Austriju, Nīderlandi, Vāciju, Franciju, Lielbritāniju, Spāniju un Itāliju. Savukārt, lai noskaidrotu labākos risinājumus un izmaksas bagāžas transportēšanai uz citiem reģioniem vai specifiskākiem pārvadājumiem, informācija tiks apstrādāta un nosūtīta uz jūsu e-pastu ne ilgāk kā 2 stundu intervālā. 

Piemēri:
1. Pieci draugi no Rīgas plāno doties uz Soldenas slēpošanas kūrortu Austrijā, līdzi ņemot personīgo slēpošanas aprīkojumu. Viņi, izmantojot Latvia Tours mājas lapā esošo Shipitwise platformu, ir atraduši izdevīgāko transporta uzņēmumu, kas nodrošinās slēpošanas inventāra nogādāšanu no draugu mājām līdz pat vajadzīgajam slēpošanas kūrortam Soldenā un atpakaļ. Pakalpojums katram draugam izmaksās 70.40 EUR par katru slēpošanas komplektu turp/atpakaļ. Draugi bez smagās bagāžas varēs ērti pārvietoties pa lidostu un ietaupīt uz papildus transfēra izmaksām, kas būtu nepieciešamas slēpošanas inventāra pārvadāšanai, lai no lidostas nokļūtu līdz slēpošanas kūrortam. 
2. Nelielam uzņēmumam ir radusies iespēja doties uz izstādi Minhenē. Latvia Tours mājas lapā ir iespējams atrast ne tikai labākos aviobiļešu un izstādes tuvumā esošo viesnīcu piedāvājumus,  bet arī atrisināt problēmu, kas saistīta ar reklāmas materiālu nogādāšanu uz izstādes norises vietu. Sūtījums izmērā 150х30х30 cm ar svaru 15 kg no Rīgas biroja līdz izstādes vietai Minhenē izmaksās tikai  95 EUR.


 
Aviosabiedrības:
airBalticAeroflot Turkish AirlinesRusline KLM Royal Dutch AirlinesLufthansa LOT Polish AirlinesAir Mauritius Ukraine International AirlinesScandinavian Airlines Air Namibia
Aviobiļetes uz reģioniem:
ĀfrikaĀzija DienvidamerikaEiropa Karību reģions Okeānija Tuvie Austrumi Ziemeļamerika
Aviobiļetes uz valstīm:
AndoraASVAustrālijaAustrijaBeļģijaBrazīlijaBulgārijaČehijaDānijaDienvidāfrikaDienvidkoreja FrancijaGrieķijaGruzijaHorvātijaIgaunijaIndijaIndonēzijaIrānaĪrijaIslandeItālija IzraēlaJamaikaJapānaJaunzēlandeJordānijaKabo VerdeKanādaKataraKenijaĶīnaKipra KrievijaKubaLatvijaLielbritānijaLietuvaMalaizijaMaldivu salasMaltaMaurīcijaMelnkalneMonako NamībijaNīderlandeNorvēģijaPolijaPortugālePuertorikoSeišelasSingapūraSlovākijaSlovēnijaSomija SpānijaŠrilankaŠveiceTaizemeTurcijaUkrainaUngārijaUzbekistānaVācijaZviedrija
Aviobiļetes uz pilsētām:
Aviobiļetes uz AmsterdamuAviobiļetes uz AntālijuAviobiļetes uz AtēnāmAviobiļetes uz BangkokuAviobiļetes uz BarselonuAviobiļetes uz Bodrumu Aviobiļetes uz DeliAviobiļetes uz DubaijuAviobiļetes uz DubrovnikuAviobiļetes uz GēteborguAviobiļetes uz HelsinkiemAviobiļetes uz Kijevu Aviobiļetes uz LosandželosuAviobiļetes uz MaskavuAviobiļetes uz MinskuAviobiļetes uz NicuAviobiļetes uz ŅujorkuAviobiļetes uz Odesu Aviobiļetes uz OrlandoAviobiļetes uz ParīziAviobiļetes uz PekinuAviobiļetes uz PuketuAviobiļetes uz ReikjavīkuAviobiļetes uz Rovaniemi Aviobiļetes uz SalonikiemAviobiļetes uz ŠanhaijuAviobiļetes uz SeuluAviobiļetes uz StambuluAviobiļetes uz Stavangeru Aviobiļetes uz TamperiAviobiļetes uz TbilisiAviobiļetes uz TorontoAviobiļetes uz VaršavuAviobiļetes uz Venēciju